Main menu

nijerya lagos

Nijerya vize başvuru formu, Nijerya Konsolosluğu tarafından hazırlanmıştır ve resmi belge niteliği taşır. Nijerya’ya gitmek isteyen kişilerin başvuru amaçları ne olursa olsun Nijerya vize başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Nijerya vize başvuru formunun eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunu tamamen doldurduktan sonra imzalamanız gerekmektedir. Atacağınız imza sizlere bazı yükümlülükler vermektedir. Form uluslararası geçerliliği olan, resmi bir belgedir. Formunuzu yanıltıcı ve yanlış bilgiler verecek şekilde doldurmanız Nijerya vizenizin reddedilmesine olanak sağlayacağı gibi, bir daha Nijerya'ya seyahat edememenize ve para cezası almanıza yol açabilir.

Nijerya vize başvuru formunu tam olarak doldurup imzalamanız ve Nijerya Konsolosluğu tarafından istenilen evraklar ile birlikte Nijerya vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Evrakların, form ile uyumlu olmalıdır. Formdaki bilgiler ile evrakların uymaması, Nijerya vize reddi almanıza sebep olur.

Nijerya vizenizi almanız, Nijerya’ya giriş yapacağınız anlamı taşımaz. Nijerya’ya giriş yapmanız sınır güvenliklerinin sorumluluğu altındadır. Nijerya vize başvuru formunda sizlere bu bilgiyi veren uyarı bulunmaktadır.

 

Nijerya vizesi başvuru formu için tıklayınız.

FacebookTwitter